TEMSİLCİLİK HAKKINDA

Bilmeniz Gerekenler

Temsilci olacak noktanın kesinlikle bir vergi mükellefi olması gerekmektedir.

Temsilci olacak noktanın karşısında veya yanında aynı müşteri portföyüne hizmet eden başka bir Onaymatik temsilcisi olmaması gerekmektedir.

Ön temsilcilik başvurusu gerçekleştikten sonra temsilcilik için gerekli tüm evrakların tamamlanıp kargo ile genel müdürlüğümüze veya sahadaki görevli personellerimize teslim edilmesi gerekmektedir.

Onaymatik temsilcilerine kesinlikle üzerinde referans numarası olmayan dekont üretmemekte ve dekontsuz işlem yapılmasına müsaade etmemekte olup bu durumun yasal sorumluluklarının bilincinde olunmasını istemektedir.

Ücretli hizmetlerimizden faydalanmak için ödediğiniz bedeli, memnun olmamanız durumunda hesabınız aktif edildikten 14 gün içerisinde %50’si iade edilebilmektedir. 14 gün sonra ücret iadesi kesinlikle yapılmamaktadır.

Onaymatik ve çözüm ortakları tarafından siz değerli iş ortaklarımıza tahsis edilen temsilcilik ekranlarınızın amacının dışında kullanılamaz, kullanmanız durumunda olan hesaplar geçerli bir gerekçe sunmadığı takdirde bakiyeniz tarafınıza iade edilip kapatılabilecektir.

NEDEN BİZ?

Türkiye genelinde, yaygın bayii ağı tarafından tercih edilen Onaymatik markası gerçek veya tüzel kişilerin işletmelerine ek gelir modeli olarak Cep Lira Satışı, B2B (Ürün Satışı), İhtiyaca Yönelik Özel Yazılım Çözümleri, Barkod Destekli Stok Takip ve Ön Muhasebe Programı, Fatura Tahsilat Aracılık Faaliyeti (FaturaTim) gibi birçok alanda karlı çözümler sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Onaymatik olarak, öncelikle iş ortaklarımızın ve bizi tercih eden müşterimizin devamlı gelişen ihtiyaçlarına, en yetkin çalışanlarla, en etkin hizmeti sunan, faaliyet konularına bağlı beklentileri maksimum değerle karşılayan ve bulunduğu ortama sürekli değer katan güvenilir bir çözüm ortağı olmak arzusundayız.

NE KAZANACAKSINIZ?

İşyerinizde bulunan ve internete bağlı herhangi bir cihazdan hesabınıza giriş yaparak müşterilerinize portalda bulunan tüm ürün ve hizmetlerin satışını yapabilirsiniz. Emin olun işiniz ne olursa olsun hesabınızda bulunan hizmet ve ürünler işyerinize katma değer sağlayacak, gelirlerinizi artıracaktır. Ana işinize olan odağınız bozulmadan ek kazanç sağlamaya hemen başlayın!

ONAYMATİK BAŞVURU
FATURATİM BAŞVURU