Hakkımızda

Şirketimiz hakkında bilmeniz gereken her şey

BİZ KİMİZ?

Onaymatik markasına sahip olan DE-HA Ödeme Sistemleri Bilişim Elektronik Tic.Ltd.Şti., 2010 yılında kurulmuştur. Şirket ortakları olan Oktay ÇELİK ve Hakkı ÇELİK aynı zamanda FaturaTim markasına sahip olan CEO Ödeme Hizmetleri A.Ş.'nin kurucu ortaklarıdır.

Türkiye genelinde, yaygın bayii ağı tarafından tercih edilen Onaymatik markası gerçek veya tüzel kişilerin işletmelerine ek gelir modeli olarak Cep Lira Satışı, B2B (Ürün Satışı), İhtiyaca Yönelik Özel Yazılım Çözümleri, Barkod Destekli Stok Takip ve Ön Muhasebe Programı, Fatura Tahsilat Aracılık Faaliyeti (FaturaTim) gibi birçok alanda karlı çözümler sunmaktadır.

Şirketimizi başarıya taşıyan birincil şartımız, kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesinin benimsenmiş olmasıdır.Faaliyet alanlarımızdaki hedefimiz, tercih edilen şirket ve bu doğrultuda sunulan hizmet politikası ile bayii ağımızın desteğini alarak aile gibi büyüyen bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ

Onaymatik olarak, öncelikle iş ortaklarımızın ve bizi tercih eden müşterimizin devamlı gelişen ihtiyaçlarına, en yetkin çalışanlarla, en etkin hizmeti sunan, faaliyet konularına bağlı beklentileri maksimum değerle karşılayan ve bulunduğu ortama sürekli değer katan güvenilir bir çözüm ortağı olmak arzusundayız.

VİZYONUMUZ

Türkiye genelinde, yaygınlaşmış hizmet ağı, yılların tecrübesi, çağdaş teknoloji ve etkin personellerden oluşan kadrosu ile ekonomik, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmak.

ŞİRKET KURUCU ORTAKLAR

CEO

OKTAY ÇELİK

1984 yılında Zonguldak'ta Doğdu.

DE-HA Ödeme Sistemleri Bilişim Elektronik Tic. Ltd. Şti.'nin (Onaymatik) kurucu ortağı.

CEO Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi’nin (FaturaTim) Risk Yönetim Uzmanı.

Genel müdür

HAKKI ÇELİK

1980 yılında Zonguldak'ta Doğdu.

DE-HA Ödeme Sistemleri Bilişim Elektronik Tic. Ltd. Şti.'nin (Onaymatik) kurucu ortağı.

CEO Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi’nin (FaturaTim) Kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı.

REFERANSLARIMIZ!